Jubileet:
Jubileet:
Oppdatert :17 des 2013
dirdal

Bjørn Dirdal, nytt æresmedlem i Norsk forening mot støy.

Foredragene på Støyforeningens jubileumskonferanse holdt et meget høyt nivå (ikke høyt støynivå) og blir lagt ut på våre nettsider. (link til foredragene) Under jubileumsfesten etter konferansen ble Bjørn Dirdal utnvevnt til æresmedlem. At foreningen ble en masseorganisasjon (alt er relativt) i 1970-årene, er ikke minst hans fortjeneste. Se intervju med Dirdal på s. 10 i jubileumsnummeret, som du skal ha fått i postkassen hvis du er medlem. Eller du kan lese intervjuet her.

mutt-klang

Mutt Aiello, foreningens første æresmedlem, nyter musikk fra Klangkammer. Hun var daglig leder i 1975-99.

Fotos Pål Jensen.

Still oss et spørsmål!

Lurer du på noe? Sjekk våre Ofte stilte Spørsmål, eller send inn spørsmålet ditt her.

Takk for din henvendelse. Vi kontakter deg så snart vi kan